PS4 PS5 SPORT

MLB® The Show™ 24

Sony Interactive Entertainment · Шыққан күні 19 наурыз 2024
3.64 12 758 Баға
MLB® The Show™ 24

MLB® The Show™ 24

Sony Interactive Entertainment

PS4 PS5
3.64 12 758 Баға
Аймақты таңдаңыз
Тапсырыс беру Себетке
Санат:Sport
Шыққан күні:19 наурыз 2024

Басылымдар

Edition Image
🇹🇷
🇺🇦

MLB® The Show™ 24 PS4™

MLB® The Show™ 24 PS4™

PS4
PS4
  • MLB® The Show™ 24 game
  • 5 The Show Packs
  • Игра MLB® The Show™ 24
  • 5 наборов The Show
🇹🇷 14000 ₸ 🇺🇦 12500 ₸
Себетке Тапсырыс беру
Edition Image
🇹🇷
🇺🇦

MLB® The Show™ 24 Digital Deluxe Edition PS5® and PS4™

MLB® The Show™ 24 Цифровое издание Deluxe (PS5™ и PS4™)

PS4 PS5
PS4 PS5
  • PS5® and PS4™ (Dual Entitlement)
  • 20,000 Stubs™
  • 2 Diamond Choice Pack
  • 5 Gold Choice Packs
  • 20 The Show Packs
  • 1 Equipment Pack
  • 1 Double Daily Rewards
  • 1 Cover Athlete Bat Skin
  • PS5™ и PS4™ (право двойной версии)
  • 20 000 Stubs™
  • 2 алмазных набора на выбор
  • 5 золотых наборов на выбор
  • 20 наборов The Show
  • 1 набор экипировки
  • 1 удвоение наград за вход в игру
  • 1 бита игрока с обложки
🇹🇷 35000 ₸ 🇺🇦 28000 ₸
Себетке Тапсырыс беру
Edition Image
🇹🇷
🇺🇦

MLB® The Show™ 24 MVP Edition PS5® and PS4™

MLB® The Show™ 24 MVP Edition (PS5™ и PS4™)

PS4 PS5
PS4 PS5
  • PS5® and PS4™ (Dual Entitlement)
  • 10,000 Stubs™
  • 1 Diamond Choice Pack
  • 1 Equipment Pack
  • 10 The Show Packs
  • 1 Double Daily Rewards
  • 1 Cover Athlete Bat Skin
  • PS5™ и PS4™ (право двойной версии)
  • 10 000 Stubs™
  • 1 алмазный набор на выбор
  • 1 набор экипировки
  • 10 наборов The Show
  • 1 удвоение наград за вход в игру
  • 1 бита игрока с обложки
🇹🇷 22000 ₸ 🇺🇦 22000 ₸
Себетке Тапсырыс беру
Edition Image
🇹🇷
🇺🇦

MLB® The Show™ 24 PS5®

MLB® The Show™ 24 PS5™

PS4 PS5
PS4 PS5
  • MLB® The Show™ 24 game
  • 5 The Show Packs
  • 5K Stubs™
  • Игра MLB® The Show™ 24
  • 5 наборов The Show
  • ‎5000 Stubs™
🇹🇷 21000 ₸ 🇺🇦 18500 ₸
Себетке Тапсырыс беру

Қосымшалар

Add-on Image
🇹🇷
🇺🇦

MLB® The Show™ 24 Deluxe Add-On (game not included)

Расширенное дополнение для MLB® The Show™ 24 (игра продается отдельно)

  • Item
  • Объект
🇹🇷 16500 ₸ 🇺🇦 23500 ₸
Себетке Тапсырыс беру
Add-on Image
🇹🇷
🇺🇦

Stubs™ (1,000) for MLB® The Show™ 24

‎1000 игровых монет для MLB® The Show™ 24

  • Virtual Currency
  • Виртуальная валюта
🇹🇷 1500 ₸ 🇺🇦 1000 ₸
Себетке Тапсырыс беру
Add-on Image
🇹🇷
🇺🇦

Stubs™ (11,000) for MLB® The Show™ 24

‎11 000 игровых монет для MLB® The Show™ 24

  • Virtual Currency
  • Виртуальная валюта
🇹🇷 9000 ₸ 🇺🇦 8000 ₸
Себетке Тапсырыс беру
Add-on Image
🇹🇷
🇺🇦

Stubs™ (150,000) for MLB® The Show™ 24

‎150 000 игровых монет для MLB® The Show™ 24

  • Virtual Currency
  • Виртуальная валюта
🇹🇷 58500 ₸ 🇺🇦 53500 ₸
Себетке Тапсырыс беру
Add-on Image
🇹🇷
🇺🇦

Stubs™ (24,000) for MLB® The Show™ 24

‎24 000 игровых монет для MLB® The Show™ 24

  • Virtual Currency
  • Виртуальная валюта
🇹🇷 14000 ₸ 🇺🇦 12500 ₸
Себетке Тапсырыс беру
Add-on Image
🇹🇷
🇺🇦

Stubs™ (5,000) for MLB® The Show™ 24

‎5000 игровых монет для MLB® The Show™ 24

  • Virtual Currency
  • Виртуальная валюта
🇹🇷 4500 ₸ 🇺🇦 4000 ₸
Себетке Тапсырыс беру
Add-on Image
🇹🇷
🇺🇦

Stubs™ (67,500) for MLB® The Show™ 24

‎67 500 игровых монет для MLB® The Show™ 24

  • Virtual Currency
  • Виртуальная валюта
🇹🇷 29500 ₸ 🇺🇦 28000 ₸
Себетке Тапсырыс беру
Add-on Image
🇹🇷
🇺🇦

Stubs™ (7,500) for MLB® The Show™ 24

‎7500 игровых монет для MLB® The Show™ 24

  • Virtual Currency
  • Виртуальная валюта
🇹🇷 3000 ₸ 🇺🇦 2500 ₸
Себетке Тапсырыс беру

Ойын мәліметтері

Аймақ Түркия
Атауы:
MLB® The Show™ 24
Баспагер:
Sony Interactive Entertainment
Өнім коды:
10008651
Шыққан күні:
19 наурыз 2024
Платформа:
PS4 / PS5
Санат:
Sport

Дыбыстау

Ағылшын

Субтитрлер

Ағылшын
Аймақ Украина
Атауы:
MLB® The Show™ 24
Баспагер:
Sony Interactive Entertainment
Өнім коды:
10008651
Шыққан күні:
19 наурыз 2024
Платформа:
PS4 / PS5
Санат:
Sport

Дыбыстау

Ағылшын

Субтитрлер

Ағылшын

Жаһандық рейтинг

Жаһандық рейтинг
3.64

12 758 баға

  • 50 %
  • 14 %
  • 9 %
  • 4 %
  • 23 %